O mnie

Cześć! Nazywam się Weronika. Jestem 30-letnią mamą 3-letniej Złośnicy aktualnie poświęcającą się opieką nad córką i zajmowaniu domem. Z natury jestem bardzo leniwą osobą, która lubi na wykonywane czynności poświęcać jak najmniej czasu oraz energii. Stąd wziął się pomysł na założenie bloga.

Jak to się zaczęło? Bloga założyłam na początku 2013 roku. Początkowo działał pod domeną 365porad.pl. Pisałam na nim głównie porady dotyczące zajmowania się domem. Po jakimś czasie zniknął z sieci, aby teraz pojawić się pod nową nazwą, a także, z całkowicie nową zawartością.

O czym piszę na blogu? O wszystkim, co może ułatwić życie, o DIY, o tym jak dobrze zorganizować swoje życie i swoją przestrzeń. Na Little Red Box znajdziesz porady jak sprzątać szybciej i efektywniej, jak gotować szybko, smacznie i nie robiąc przy tym mega bałaganu, dowiesz się także jak ułatwić sobie codzienne czynności wykorzystując proste, ale bardzo pomocne, lifehacki. Przeczytasz o tym jak lepiej organizować swój czas, jak wykorzystywać do tego dostępne narzędzia, a także tutoriale dotyczące mojego największego hobby – DIY. Na blogu dzielę się także przemyśleniami dotyczącymi życia – jak być lepszą matką, partnerką, człowiekiem.

Hej, mam pomysł! Super, cieszę się W takim razie skorzystaj z formularza kontaktowego albo skontaktuj się ze mną bezpośrednio drogą mailową: weronika [małpka] littleredbox.pl. Jako, że jestem zupełnym świeżakiem w świecie bloggerskim, jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, kooperacji czy wymiany doświadczeń.

Jeśli podoba Ci się to co robię, będę bardzo zobowiązana jeśli polubisz mojego bloga na na Fejsie lub Twitterze. Little Red Box jest też na Pintereście, Instagramie oraz Google +. Możesz także obserwować mojego bloga na Bloglovin’.